מציאות תוקפת [טריגר ארוטי ומיני]
*****טריגר ארוטי ומיני**

חשוב לציין שהסיפור בדיוני.

אנחנו יושבים באוטו שלי, הבית קפה כבר סגר את האורות, בין ידי נימצא שיערך הכתום ובין שפתי נמצאות שפתותייך ולשונך.
את טעימה כל כך, וענוגה כל כך. מהפה אני עובד לנשק את הצוואר, מזיז את שיערך קצת לאחור וחושף פיסת עור מהצוואר, ומנשק, ואת? את זזה ומתפתלת, כמה שאפשר להתפתל באוטו הקטן שלי, אבל את מתפתלת, מדי פעם מוציא גניחה נעימה.
ושנינו יודעים מבפנים, שאין לזה לאן להתפתח, שאין לזה לאן ללכת, את הרי נשואה, ואני? ילד בן עשרים וארבע.
אבל שינינו יודעים שאם לא היה בעל ברקע כבר ממזמן הייתי אצלך.
את לא אוהבת אותו, את לא רוצה אותו, אבל את לא יכולה לפרק משפחה ואני לא יכול לתת לזה לקרות על מצפוני. אבל שנינו רוצים את זה כל כך חזק, שנינו רוצים אחד את השנייה.
אנחנו מסתכלים בעניים אחד של השנייה מתמסרים לאווירה ולהרגשה שאופפת אותנו. מרגישים, ואני רוצה כל כך עוד, זה בוער לי בלב בידיים.
אני מרגיש את אותו הדבר ממך, אני לא יכול להוריד ממך את השפתיים, ואת כמוני מתמסרת אלי ומרגישה אותי.
לי זה צריך להיות כל כך מורכב, למה זה צריך להיות כל כך פוגע, למה הדברים לא יכולים להיות פשוטים.
כבר השעה שלוש לפנות בוקר, ואנחנו עדים באוטו, מחזיקים ידיים מנשקים שפתיים, אני בראשי יודע שאיתך אני רוצה היות שאיתך אני רוצה להעביר את הלילה, והידיעה שאת חוזרת אליו לבן נפקנית, לאותו הבית, אמנם לא לאותה מיטה, מבלי שאני יכול להצטרך אליף הורגת אותי מבפנים.
אני כל כך רוצה להרגיש אותך קרובה, אני כל כך רוצה להרגיש אותך עירומה. לדעת שמחר בבוקר נתעורר אחד ליד השנייה, ונצחק ונחייך נכין ארוחת בוקר נשתה קפה, ושנינו נדע שזה זה.
אבל המציאות מכה, וקצת אלימה ואתה יודע שהיא לא איתך, עם כמה שהיא רוצה להיות היא לא יכולה. ואתה נאבק עם עצמך והיא אומרת שכבר מאוחר והיא צריכה לצאת, אבל היא לא רוצה, היא נאבקת בעצמה על לצאת.
בסופו של דבר היא ניצחה, אבל לפני שהיא הלכת נתנה עוד נשיקה, שתשאר לטעם טוב. נכנסה לאוטו ונסע.
הגב
תודה ניתנה ע"י:
התיאור המילולי מדהים בדיוקו עם כל המקום לדמיון שהוא השאיר לקורא ונותן לאותו הקורא להרגיש בצורה אמיתית ופנטסטית בו זמנית מה שני הצדדים מרגישים ולהתחבר לכל אחד מהם על מנת להבינו בין אם הוא מסכים אם הסיטואציה שהוא קורא ובין אם לא.
Do not disturb my nap

ציטוט:"Do not disturb the sleeping dragon"

ציטוט:But who prays for Satan? Who, in eighteen centuries, has had   the common humanity to pray for the one sinner that needed it most? - Mark Twain  

"לא כל מה שאנו רואים אנו מבינים, ולא כל מה שאנו מבינים אנו רואים"
הגב
תודה ניתנה ע"י:

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים